Płyty akrylowe

Płyty LUXPŁYT to doskonały element dla architektów wnętrz przy aranżacji różnego rodzaju. Płyty idealnie pasują do pomieszczeń takich jak biura, wystawy, pokoje , sypialnie, salony , przedpokoje oraz pomieszczenia użyteczności publicznej. Mają zastosowanie również jako podesty czy podłogi wystawowe. To bardzo uniwersalny sposób wykończenia wnętrza, ponieważ nadaje on charakteru całej aranżacji. Można je wykorzystać na dowolnej przestrzeni aranżacji. Płyty stanowią doskonałe tło dla recepcji ,wystawy na targach, biura, kominka, czy łóżka w sypialni.

Można je zamontować w pionie lub poziomie Użyte jako część lub front wyposażenia zadecydują o jego niepowtarzalnym i oryginalnym charakterze. Jest to także dobry pomysł, ze względu na optyczne powiększenie czy pomniejszenie danego pomieszczenia. Płyty są odporne na zarysowania i wilgoć. Są trwałe i proste w montażu oraz posiadają bardzo dobre właściwości akustyczne.

Płyty akrylowe to płyty wysokopołyskowe, które są wytwarzane z bardzo trwałej płyty MDF. Jej grubość jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb klienta (standardowo 16 mm). Płyty akrylowe stosowane w naszych frontach meblowych charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Stosujemy innowacyjną, specjalną folię zabezpieczająca fronty akrylowe – jako producent dbamy o to, aby nasze wyroby wyróżniały się funkcjonalnością i odpornością na uszkodzenia. Oferujemy płyty połyskowe lub matowe w bardzo wielu kolorach, wśród których nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Płyty połyskowe świetnie sprawdzą się choćby w kuchni a jednocześnie nie są tak drogie jak te pokryte lakierem. Każdy, ceniący sobie luksusowy wygląd swoich pomieszczeń z całą pewnością doceni fronty akrylowe. Producent płyt, firma LauroBruni działa na rynku od wielu lat. LauroBruni to wiodący producent płyt akrylowych, dlatego do produkcji frontów wykorzystywane są tylko materiały najwyższej jakości. LauroBruni jako producent płyt akrylowych dał się poznać z dobrej strony szerokiemu gronu zadowolonych klientów, którzy chętnie wybierają produkty właśnie tej firmy.